Frykas

O firmie

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu ofertę „FRYKAS CATERING”
Jesteśmy rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksową obsługą w branży gastronomicznej. Firma nasza działa na rynku od ponad czterech lat, zyskując uznanie i zadowolenie Naszych klientów. Zajmujemy się profesjonalną obsługą firm, urzędów, poprzez wykonywanie na ich zlecenie różnego typu imprez oraz dostarczanie posiłków dosłownie na biurko klienta. Słowo „catering” oznacza kompleksową działalność w zakresie organizacji, obsługi, żywienia zbiorowego i przygotowywania imprez kulinarnych na zlecenie w dowolnym miejscu oraz na dowolną ilość osób. Bogato wyposażone zaplecze gastronomiczne, sprzęt spełniający wszelkie wymogi dopełnia całości.
Jesteśmy firmą cieszącą się zaufaniem i dynamiką rozwoju, solidnością, rzetelnością i gwarancją sukcesu. Wykonując zlecenie zapewniamy przygotowanie, tak aby każdy klient posiadał pełną gwarancję jak i najkorzystniejszą ofertę.

W naszej ofercie znajdują się: codzienne dostawy kanapek i sałatek realizacja zamówień na gotowe zestawy obiadowe organizacja bankietów, imprez okolicznościowych, obsługa szkoleń i konferencji obsługa punktów gastronomicznych u klienta. Jesteśmy przekonani, że wśród naszych propozycji znajdą Państwo coś interesującego dla siebie i swojej firmy, staramy się bowiem w swoich propozycjach dopasować indywidualnie do wymagań klienta. Ponieważ wymagania te są zróżnicowane bardzo często po rozmowie wstępnej powstaje zupełnie nowy projekt uwzględniający specyfikę danej firmy, sytuacji, miejsca. Organizujemy również imprezy plenerowe tj. ogniska, grille, gwarantując pełną obsługę gastronomiczną, namioty biesiadne oraz wiele innych.Jesteśmy otwarci na wszystkie Państwa propozycje i gotowi podjąć się najtrudniejszego zadania. Pragnąc zaprosić Państwa do współpracy oraz korzystania z naszych usług zapewniamy komfort pracy gwarantując powodzenie każdego przedsięwzięcia.

A może chcą państwo przygotować przyjęcie komunijne, urodzinowe albo inną imprezę okolicznościową? Nie chcą Państwo jednak spędzać kilku dni na przygotowaniach w kuchni albo nie dysponują Państwo odpowiednią ilością sztućców i zastawy stołowej? My w tym wszystkim możemy Państwa wyręczyć!

Skorzystało i nadal korzysta z naszych usług kilka znaczących firm:

 1. FANTASY PARK KRAKÓW PLAZA
 2. DRUKARNIA DONNELLY EUROPE
 3. WYTWÓRNIA SPRZĘTU KOMUNIKACYJNEGO PARK TECHNOLOGICZNY – KRAKÓW
 4. STRABAG – BUDOWA SZYBKIEGO TRAMWAJU
 5. PAŃSTWOWA AKADEMIA NAUK
 6. BIT COMPUTERS
 7. DRUKARNIA WYDAWNICZA IM. WL. ANCZYCA
 8. I T I NEOVISION
 9. MR CLEAN SP Z.O.O.
 10. APOLLO KIJÓW FILM SPÓŁKA Z O.O.
 11. KLUB SHOWTIME RYNEK GŁÓWNY
 12. A T T  S.A. ZABIERZÓW
 13. CENTRUM EDUKACJI „VADEMECUM”
 14. POLIGRAFICZNA SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW
Close Menu